Menu Zamknij

Photogenica-PHX108277030 (1)

Jesteśmy firmą szkoleniową, należymy do grupy ART.JUST.sp.z.o.o. i naszym zadaniem jest przekazanie wiedzy teoretycznej, praktycznej, regulacji prawnych czy źródeł wiedzy. Dzięki temu rozwiną Państwo z nami swoje umiejętności i osiągną wymarzone cele zawodowe.

Naszym celem jest tworzenie szerokiej bazy kursów i szkoleń z wielu dziedzin wiedzy. Cały czas będziemy poszerzać naszą ofertę. Dzięki innowacyjnej metodzie kształcenia na odległość i automatycznej platformie szkoleniowej tworzymy nowe schematy i możliwości dla naszych klientów. Pragniemy aby nasze kursy były dla każdego, a ceny były niskie.

Szkolenia odbywają się on-line, na których kursantom są przekazywane materiały szkoleniowe, źródła wiedzy, aktualne przepisy prawne oraz ustawy z którymi musi się zapoznać, aby następnie móc przystąpić do egzaminu. Innowacyjna forma kształcenia na odległość naszym kursantom pozwala uczyć się w dogodnym dla siebie czasie oraz miejscu. Egzamin odbywa się online i składa się z maksymalnie 10 pytań. Należy uzyskać 65% aby zaliczyć egzamin.

Każdy uczestnik kursu otrzymuje od nas na platformie:
– materiały szkoleniowe
– elektroniczny certyfikat z indywidualnym numerem nadania (na dokumentach nie ma informacji, że kurs odbył się online)

Centrum Rozwoju Wiedzy
ul. Tuwima 20/71
05-084 Leszno
NIP: 118-211-77-30