Menu Zamknij

Co otrzymam w podanej cenie KURSU?
Każdy uczestnik kursu otrzymuje od nas:
– materiały szkoleniowe
– elektroniczny certyfikat z indywidualnym numerem nadania (na dokumentach nie ma informacji, że kurs odbył się online). Certyfikat jest do samodzielnego wydruku.

Gdzie znajdę swoje kursy po zakupie?
Należy zalogować się na stronie hasłem utworzonym przy zakupie. Jeżeli było zamówienie składane jako ,,gość” to hasło zostało utworzone systemowe i należy je zmienić przez przycisk ,,przypomnij hasło”.
Znajdziesz swoje zakupione kursy na mailu ,,Dziękujemy za Twoje zamówienie” LUB na naszej stronie w zakładkach- MOJE KONTO-> MOJE KURSY I HASŁA DOSTĘPU LUB PLIKI DO POBRANIA- KLIKAMY W POLE KLIKNIJ TUTAJ
Jeżeli jest podane HASŁO to je przepisujemy. Hasło jest zawsze trzycyfrowe i podane tam gdzie czerwone strzałki na rysunku poniżej.
LUB

Po wejściu w dany kurs klikamy przycisk ZACZNIJ TERAZ, znajdujący się po prawej stronie.

Po każdej lekcji na końcu jest przycisk ZAKOŃCZ LEKCJĘ. Jest to funkcja ułatwiająca zapoznawanie się z materiałami, ale nie jest niezbędna aby ukończyć kurs. Najważniejsze jest zdanie egzaminu i otrzymanie maila z taką informacją. Wtedy automatycznie w ciągu 2-3 dni roboczych będą szykowanie dokumenty.

Jak wygenerować certyfikat po ukończeniu kursu?

Następnie klikamy prawym przyciskiem myszy i wybieramy opcję ,,Zapisz grafikę jako” i zapisujemy plik na swoim komputerze.

Ile procent zalicza egzamin?
60% zalicza egzamin. Na egzaminie jest maksymalnie 10 pytań. Pytania są zamknięte (prawda- fałsz, jednokrotnego wyboru, wielokrotnego wyboru). Do egzaminu można podchodzić nieograniczoną liczbę razy. Kurs i materiały szkoleniowe wygasają w ciągu 365 dni. W tym czasie należy ukończyć kurs i zdać egzamin.

Gdzie odbywają się szkolenia i jakie materiały otrzymam?
Szkolenia odbywają się całkowicie on-line na naszej platformie szkoleniowej. Nasze kursy to praca z tekstem. Kursy nie zawierają filmów, nie prowadzimy webinarów, zajęć przez kamerki czy kursów korespondencyjnych. Platforma szkoleniowa znajduję się na stronie www.rozwojwiedzy.pl.

Kiedy otrzymam dostęp do platformy szkoleniowej i do materiałów online?
Dostęp przyznawany jest automatycznie przy płatności przez przelewy24 lub w ciągu 12 godzin od zaksięgowanej wpłaty na konto.

Czy na dokumentach jest informacja, że kurs odbył się on-line?
Na dokumentach nie umieszczamy takich informacji. Dokumenty wyglądają tak samo jak w przypadku kursów stacjonarnych.

Czy kursy są z materiałami szkoleniowymi?
Kursy są z materiałami szkoleniowymi. Program szkolenia jest podany na każdej stronie kursu.

Czy jest możliwa wysyłka za pobraniem? Czy możliwa jest wysyłka dokumentów za granicę?
Wysyłka za pobraniem oraz wysyłka za granicę nie jest możliwa. Wysyłamy paczkomatem lub kurierem Inpost tylko na terenie Polski.

Czy mogę prosić o przesłanie materiałów szkoleniowych na maila?
Nie przesyłamy materiałów szkoleniowych na maila. Posiadamy własną platformę szkoleniową i na niej są wszystkie materiały szkoleniowe. Można samodzielnie je z platformy skopiować na własne potrzeby.

Ile czasu zajmuje opanowanie materiału na kursie i w jakim czasie trzeba go ukończyć?
Kurs składa się z lekcji. Opanowanie każdej z nich jest zależne od determinacji, dyspozycyjności oraz dotychczasowej wiedzy kursanta. Osoby posiadające już wiedzę i doświadczenie, sprawniej poradzą sobie z przygotowanym materiałem. Kursanci mogą ukończyć szkolenie w ciągu kilku godzin, jednak średni czas trwania kursu wynosi tyle ile podany jest przy każdym kursie. Do ilości godzin jest też wliczona metodyka pracy, którą kursant powinien odbyć we własnym zakresie. Czas pracy, ukończenia kursu zaliczenie egzaminu organizuje się samodzielnie, wedle indywidualnych potrzeb i dyspozycyjności czasowej. Każdy inaczej przyswaja materiały szkoleniowe.
Kurs i materiały szkoleniowe wygasają w ciągu 365 dni. W tym czasie należy ukończyć kurs i zdać egzamin.

Jakie uprawnienia otrzymam po zakupie kursu? Czy to jest legalne?
Kursy odbywają się według obowiązującego prawa, a wszystkie nasze kursy należą do kwalifikacji rynkowych. Oznacza to, że są to kursy do kwalifikacji które według prawa nie są zawodami. Sprawdź samodzielnie na stronie ZRK co jest kwalifikacją rynkową – https://rejestr.kwalifikacje.gov.pl/
INFORMUJEMY, że np. INSTRUKTOR według prawa nie jest ZAWODEM. 
Jesteśmy firmą szkoleniową, a nie szkołą lub placówką szkoleniową i nie nadajemy uprawień zawodowych lub uprawnień z kwalifikacjami uregulowanymi prawnie na podstawie innych przepisów prawa (szkoły zawodowe, wyższe, studia podyplomowe, kursy nauczycielskie, kursy kształcenia zawodowego).

Co to jest kurs i jakie kursy sprzedajemy?
Kurs jest cyklem zajęć edukacyjnych, służących zdobyciu wiedzy i umiejętności  w określonym zakresie. Uczestnictwo w naszych kursach ma na celu zaspokojenie własnej ciekawości, osobistych aspiracji lub aby podjąć pracę nie wymagającą uprawnień tylko przeszkolenia. Ukończenie naszych kursów według przepisów w prawie polskim nie daje uprawień zawodowych i nie jest to wykształcenie według systemu nauczania. W czasie kursów są wykorzystywane różne formy kształcenia np. na odległość, praca z tekstami (instrukcje, podręczniki, encyklopedie), ćwiczenia praktyczne (np. laboratoria, warsztaty, pracownie projektowe).