Menu Zamknij

NAJCZĘSTSZE PROBLEMY

Nie mogę się zalogować.
Jeżeli nie możesz zalogować się na konto lub nie pamiętasz hasła należy skorzystać z opcji przypomnij hasło.

Nie wyświetla się treść kursu.
Aby przeglądać treść kursu należy być zalogowanym na platformie (na tego samego maila podczas zakupu). Po wejściu w MOJE KONTO klikamy ,,pliki do pobrania” lub ,,Moje kursy i egzaminy” Po wejściu w dany kurs NALEŻY DOŁĄCZYĆ DO DANEGO KURSU. Przycisk ,,Dołącz” lub ,,Zacznij” , który znajduje się zazwyczaj w wersji na telefonie na samym dole, natomiast na komputerze na górze z prawej strony.

Moje konto jest nieaktywne.
Dostęp do platformy jest przyznawany na 60 dni, a nieaktywne konta są automatycznie usuwane po roku czasu.

Na certyfikacie wyświetlają się inne dane
Należy postępować zgodnie z informacją przed rozpoczęciem kursu. Przed przystąpieniem do egzaminu wejdź w MOJE KONTO > SZCZEGÓŁY KONTA>WYŚWIETLANA NAZWA . Następnie wpisz poprawnie swoje imię i nazwisko w polu WYŚWIETLANA NAZWA (takie dane będą na certyfikacie). Jeżeli certyfikat będzie z niepoprawnymi danymi należy zmienić imię i nazwisko i jeszcze raz wygenerować certyfikat lub jeszcze raz wziąć udział w kursie.

Nie przychodzą do mnie maile lub tylko maile z przelewów24.
Możliwe, że podczas składania zamówienia wkradła się literówka lub został podany błędny mail. Ewentualnie możliwe, że maile są w zakładce OFERTY na poczcie lub w SPAMIE. Prosimy o kontakt mailowy, znajdziemy zamówienie i pomożemy. Jeżeli nie przyszedł tylko mail z informacją o ukończonym kursie możliwe, że kurs nie został poprawnie zakończony tylko został ukończony sam egzamin. Prosimy jeszcze raz ukończyć kurs lub prosimy o kontakt z nami.

Gdzie znajdę kursy i materiały?

Sprzedawane przez nas kursy to kursy online. Oznacza to, że materiały szkoleniowe i egzaminy nie są przesyłane w plikach na maila, ani w żaden inny sposób.

Materiały szkoleniowe znajdują się na platformie szkoleniowej www.rozwojwiedzy.pl

Jak je znaleźć?

Gdzie znajdę swoje kursy po zakupie?
Należy zalogować się na stronie hasłem utworzonym przy zakupie. Jeżeli było zamówienie składane jako ,,gość” to hasło zostało utworzone systemowe i należy je zmienić przez przycisk ,,przypomnij hasło”.
Znajdziesz swoje zakupione kursy na mailu ,,Dziękujemy za Twoje zamówienie” LUB na naszej stronie w zakładkach- MOJE KONTO-> MOJE KURSY I HASŁA DOSTĘPU LUB PLIKI DO POBRANIA- KLIKAMY W POLE KLIKNIJ TUTAJ
Jeżeli jest podane HASŁO to je przepisujemy. Hasło jest zawsze trzycyfrowe i podane tam gdzie czerwone strzałki na rysunku poniżej.
 LUB 

Po wejściu w dany kurs klikamy przycisk ZACZNIJ TERAZ, znajdujący się po prawej stronie.

Po każdej lekcji na końcu jest przycisk ZAKOŃCZ LEKCJĘ. Jest to funkcja ułatwiająca zapoznawanie się z materiałami, ale nie jest niezbędna aby ukończyć kurs. Najważniejsze jest zdanie egzaminu i otrzymanie maila z taką informacją. Wtedy automatycznie w ciągu 2-3 dni roboczych będą szykowanie dokumenty.

Jak wygenerować certyfikat po ukończeniu kursu?

Następnie klikamy prawym przyciskiem myszy i wybieramy opcję ,,Zapisz grafikę jako” i zapisujemy plik na swoim komputerze.