Menu Zamknij

PO UKOŃCZENIU KURSU prosimy wszystkich uczestników kursu o wypełnienie formularza ze swoimi danymi w celu wystawienia dokumentów papierowych. Po poprawnym przesłaniu formularza zostanie wysłany mail z potwierdzeniem. Od tego momentu wysyłamy dokumenty w ciągu 2-3 roboczych.

    Sprawdź trzy razy zanim wyślesz formularz, takie dane będą na legitymacji, certyfikacie oraz zaświadczeniu o ukończeniu kursu !! Po wypełnieniu i wysłaniu formularza sprawdź na swoim mailu czy dane zgadzają się. Jeżeli nie dostaniesz maila skontaktuj się z nami.


    Oświadczam, że ja (wpisz niżej swoje imię i nazwisko) posiadam wiedzę na temat zakupionego kursu. Samodzielnie zapoznałem/łam się ze źródłami wiedzy oraz posiadam kwalifikacje i umiejętności praktyczne w tej dziedzinie. (wymagane)

    Nie dodawaj zbyt dużych plików. Jeżeli masz problem z załadowaniem plików wyślij je oddzielnie na maila info@rozwojwiedzy.pl wpisując w treści maila swoje imię i nazwisko i numer zamówienia lub login z allegro.

    Jeżeli masz problem z wysłaniem formularza prosimy o przesłanie danych: (Imię/Imiona i Nazwisko, data urodzenia, miejsce urodzenia, PESEL, TREŚĆ OŚWIADCZENIA + ewentualnie swoje zdjęcie) na maila info@rozwojwiedzy.pl